Első gyöngyös szerelmem az ásványok voltak. Andi olyan gyönyörűen foglalta be a rivolit Huan Pham után, hogy elhatároztam, megprógbálom utánozni.A kékes színű azt hiszem kalcedon, a másik rózsakvarc. Legalább annyira büszke vagyok rá mint a freeformomra. Ennek is lesz még folytatása. A PeCSA-ban megmutattam a lányoknak ... és még nekik is tetszett.
,,, hát nem egészen olyan /teljesen nem olyan/ mint amilyennek eredetileg elképzeltem. Mondjuk sárkány helyett bari-borinak is el lehet nevezni vagy pedig azt mondom rá, hogy Süsü kiskorában ...
Miután Dia Kleopátra nyakija után kicsit rákaptam az archaikus darabokra, elkezdtem lapozgatni a réges-régi Képes Történelemkönyv sorozat meglévő számait. Egyenlőre ilyeneket csináltam, de forog az agyam ezerrel ...
Namaste - köszöntelek - mondják a jogik. Mert nálam minden a jógával kezdődött... 2005 őszén kezdtem el jógázni és teljesen megváltoztatta az életemet.
Ennek hatására fedeztem fel a gyöngyök világát és sok minden mást, mint pl. a hímzést, babavarrást és népmüvészetünk, népmeséink csodálatos világát.
Ha bármi tetszik a blogomban - nyugodtan írj
gyongyozobmkukacgmail.com
címre
Mottó:Fordítsd az arcodat a NAP felé, akkor az árnyékok mögéd kerülnek.