Befogadtak a 'Katonafestők" c. kiállítás rendezői az általuk szervezett rendezvényre, amelyet nagyon köszönök. Egy tárlónyi anyagot vittem (4 képet), borzalmasan rosszak lettek a felvételek, de ennél jobbat nem tudtunk csinálni. S itt van a cikk, ahol egy icipici riport/ocska/ készült velem is. (
http://www.honvedelem.hu/cikk/50527_a_katonafestoke_a_foszerep)


