Ó tudom! Nagyon-nagyon régen voltam a saját blogomban és tettem fel képeket. De most pótlom és megigérem magamnak, hogy nincs többé henyélés. Még tavaly készítettem két gyöngyhímzéses szettet a nyár jegyében (merthogy kagylók vannak befoglalva), amit megmutatok. Íme:
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyöngyhímzéses szett. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gyöngyhímzéses szett. Összes bejegyzés megjelenítése
2014. február 22., szombat
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

