A következő címkéjű bejegyzések mutatása: x-szem. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: x-szem. Összes bejegyzés megjelenítése
2012. július 19., csütörtök
A pipacsot szedő kislány
Már elég régen elkészült, ajándékba adtam,(már a tulajdonosánál van) tehát már itt is megmutathatom. Sokáig tartogattam a mintát, de könnyű volt hímezni, s hamarabb készen is lett mint az előzőleg gondoltam volna.
2011. augusztus 16., kedd
Népi mintakendő - SAL
2011. február 27., vasárnap
Elkezdtem ujra keresztszemezni ...

Hát igen, ezért nem haladok semmi mással.
A canadahun. megláttam egy x-szemes mintát, magyar népi mintakendőt és beleszerettem.(nepi-mintakendo-sal.blogspot.com)
Régebben x-szemeztem, de aztán a gyöngyök kitúrták az életemből ... de most ...
visszajött. Ez persze csak idő kérdése volt, mert a gyöngyhimzéses képek előbb-utóbb kiprovokálják az emberből, hisz a háttér kidolgozásához valamiféle hímzést kerestem. No találtam, egyszerre többfélét is, most már csak a 24 órának 36-ból kellene állnia, hogy mindaz ami érdekel, megvalósulhasson. De igyekszem...
Megmutatom itt is, sajátmagamnál, pedig eleinte nem akartam csak ha már készen van, de csakazértis!!!!!!!!!!!!!!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
