A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kiállítás. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kiállítás. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. szeptember 20., vasárnap

KULTURÁLIS ÖRÖKSÉG NAPJAI - Balatonfüzfő
(Füzfői Öregdiákok Baráti Köre) szervezésében 2015.szeptember 19-20.

Néhány gyöngyképemmel én is ott vagyok!




2015. július 6., hétfő

A "Katonafestők" kiállítása - 2015. ápr.20-26. Stefánia Palota



Befogadtak a 'Katonafestők" c. kiállítás rendezői az általuk szervezett rendezvényre, amelyet nagyon köszönök. Egy tárlónyi anyagot vittem (4 képet), borzalmasan rosszak lettek a felvételek, de ennél jobbat nem tudtunk csinálni. S itt van a cikk, ahol egy icipici riport/ocska/ készült velem is. (
http://www.honvedelem.hu/cikk/50527_a_katonafestoke_a_foszerep)


2015. január 9., péntek

KIÁLLÍTÁS - 2015. január 6-tól február 28-ig

Gyöngyhímzéses meseképeimből kiállítás nyílt a Szabó Ervin Könyvtár pesterzsébeti, Baross u-i fiókjában (1203 Budapest, Baross u. 7.)

Íme a képek










2014. augusztus 9., szombat

AMKA-kiállítás

Megtartották az ünnepélyes megnyitót, rengeteg díj került átadásra a két fő "vándordíjon" kívül. Tapasztalatom az, hogy leginkább a hivatásos művészeket díjazták. De akkor is ott vannak a képeim és az albumban is szerepelek, s megkaptam az oklevelemet is.






2014. július 22., kedd

A Magyar Kézművességért Alapítvány - AMKA - kiállítása

HURRÁ!
BEJUTOTTAM!

Beneveztem az AMKA kiállítására 3 gyöngyképemet. (Csodaszarvas, Az Üveghegyen túl és a Tündér Ilona és Árgyélus királyfi)
A Magyar Kézművességért Alapítvány kiállítására a szakmai zsűri beválogatta két meseképemet. A zsűri döntése alapján a Tündér Ilona és Árgyélus királyfi és az Üveghegyen túl c. gyöngyképem lesz kiálítva. A kíállítás julius 28-től augusztus 28-ig tekinthető meg a Duna Palotában (Bp. V., Zrínyi u. 5.)
A hivatalos megnyitó augusztus 7-én lesz, előtte 11-13 h-ig szavazni lehet a kiállított alkotásokra. Ennek alapján két díj kerül átadásra.

... és nagyon-nagyon boldog vagyok!!!!!!!


Azt hiszem tudom miért esett ki a Csodaszarvasom. Mivel elég nagy méretű és sokáig készült a lycra-lap, amelyre készítettem néhol megtöredezett és ez látszik a képen. Hát unalmas óráimban lehet, hogy szétszedem és kitöltöm a közöket, hogy ez is méltó legyen egy kiállításra. Ó jaj, már megint mibe csöppentem?