KULTURÁLIS ÖRÖKSÉG NAPJAI - Balatonfüzfő
(Füzfői Öregdiákok Baráti Köre) szervezésében 2015.szeptember 19-20.
Néhány gyöngyképemmel én is ott vagyok!
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kiállítás. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kiállítás. Összes bejegyzés megjelenítése
2015. szeptember 20., vasárnap
2015. július 6., hétfő
A "Katonafestők" kiállítása - 2015. ápr.20-26. Stefánia Palota
Befogadtak a 'Katonafestők" c. kiállítás rendezői az általuk szervezett rendezvényre, amelyet nagyon köszönök. Egy tárlónyi anyagot vittem (4 képet), borzalmasan rosszak lettek a felvételek, de ennél jobbat nem tudtunk csinálni. S itt van a cikk, ahol egy icipici riport/ocska/ készült velem is. (
http://www.honvedelem.hu/cikk/50527_a_katonafestoke_a_foszerep)
2015. január 9., péntek
KIÁLLÍTÁS - 2015. január 6-tól február 28-ig
Gyöngyhímzéses meseképeimből kiállítás nyílt a Szabó Ervin Könyvtár pesterzsébeti, Baross u-i fiókjában (1203 Budapest, Baross u. 7.)
Íme a képek
Íme a képek
2014. augusztus 9., szombat
AMKA-kiállítás
Megtartották az ünnepélyes megnyitót, rengeteg díj került átadásra a két fő "vándordíjon" kívül. Tapasztalatom az, hogy leginkább a hivatásos művészeket díjazták. De akkor is ott vannak a képeim és az albumban is szerepelek, s megkaptam az oklevelemet is.
2014. július 22., kedd
A Magyar Kézművességért Alapítvány - AMKA - kiállítása
HURRÁ!
BEJUTOTTAM!
Beneveztem az AMKA kiállítására 3 gyöngyképemet. (Csodaszarvas, Az Üveghegyen túl és a Tündér Ilona és Árgyélus királyfi)
A Magyar Kézművességért Alapítvány kiállítására a szakmai zsűri beválogatta két meseképemet. A zsűri döntése alapján a Tündér Ilona és Árgyélus királyfi és az Üveghegyen túl c. gyöngyképem lesz kiálítva. A kíállítás julius 28-től augusztus 28-ig tekinthető meg a Duna Palotában (Bp. V., Zrínyi u. 5.)
A hivatalos megnyitó augusztus 7-én lesz, előtte 11-13 h-ig szavazni lehet a kiállított alkotásokra. Ennek alapján két díj kerül átadásra.
... és nagyon-nagyon boldog vagyok!!!!!!!
Azt hiszem tudom miért esett ki a Csodaszarvasom. Mivel elég nagy méretű és sokáig készült a lycra-lap, amelyre készítettem néhol megtöredezett és ez látszik a képen. Hát unalmas óráimban lehet, hogy szétszedem és kitöltöm a közöket, hogy ez is méltó legyen egy kiállításra. Ó jaj, már megint mibe csöppentem?
BEJUTOTTAM!
Beneveztem az AMKA kiállítására 3 gyöngyképemet. (Csodaszarvas, Az Üveghegyen túl és a Tündér Ilona és Árgyélus királyfi)
A Magyar Kézművességért Alapítvány kiállítására a szakmai zsűri beválogatta két meseképemet. A zsűri döntése alapján a Tündér Ilona és Árgyélus királyfi és az Üveghegyen túl c. gyöngyképem lesz kiálítva. A kíállítás julius 28-től augusztus 28-ig tekinthető meg a Duna Palotában (Bp. V., Zrínyi u. 5.)
A hivatalos megnyitó augusztus 7-én lesz, előtte 11-13 h-ig szavazni lehet a kiállított alkotásokra. Ennek alapján két díj kerül átadásra.
... és nagyon-nagyon boldog vagyok!!!!!!!
Azt hiszem tudom miért esett ki a Csodaszarvasom. Mivel elég nagy méretű és sokáig készült a lycra-lap, amelyre készítettem néhol megtöredezett és ez látszik a képen. Hát unalmas óráimban lehet, hogy szétszedem és kitöltöm a közöket, hogy ez is méltó legyen egy kiállításra. Ó jaj, már megint mibe csöppentem?
2012. szeptember 25., kedd
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)














